ROVNÁNÍ, SVAŘOVÁNÍ ALU KOL DO 24H V KLADNĚ
Provádíme kompletní opravy a renovace alu kol pro osobní, užitkové a SUV vozy. Mechanicky poškozená alu kola rovnáme, zavařujeme, leštíme a lakujeme. Lakování alu kol provádíme mokrou cestou - tedy lakování do původní barvy, což je vhodné pro originální alu kola, kde pořizovací cena nového disku je značně vysoká. Díky této technologii dokážeme lakovat originální barvou a výsledek je 100% jako původní barva. Levnější variantou je lakování práškovou barvou, spectrum barev je dané. Tato technologie je vhodná při kompletní změně barvy alu kol, nebo repasi starších alu kol. Rovnání alu kol provádíme maximálně do 24h což je značná výhoda pro naše obchodní partnery, kteří tak mohou ve velmi krátkém termínu dodat opravené alu kolo svým zákazníkům.

Rovnání a opravy alu kol v Kladně do 24h

Provádíme kompletní opravy a renovace alu kol pro osobní, užitkové a SUV vozy. Mechanicky poškozená alu kola rovnáme, zavařujeme, leštíme a lakujeme. Lakování alu kol provádíme mokrou cestou - tedy lakování do původní barvy, což je vhodné pro originální alu kola, kde pořizovací cena nového disku je značně vysoká. Díky této technologii dokážeme lakovat originální barvou a výsledek je 100% jako původní barva. Levnější variantou je lakování práškovou barvou, spectrum barev je dané. Tato technologie je vhodná při kompletní změně barvy alu kol, nebo repasi starších alu kol. Opravujeme i částečně mechanicky odřená alu kola, kde čelní plocha disku je leštěná - tam odřené místo vyleštíme a znovu zalakujeme.

Nabízíme profi servis pro pneuservisy, autodílny, autosalony atd. Rovnání alu kol provádíme maximálně do 24h což je značná výhoda pro naše obchodní partnery, kteří tak mohou ve velmi krátkém termínu dodat opravené alu kolo svým zákazníkům. Pokud máte zájem o spolupráci kontaktujte nás 608 44 55 11.

- Rovnání alu kol do 24 h po přijetí zakázky včetně víkendů

- Chemické odlakování alu kol a jiných součástí do 24 h

- Opravy odřenin do 60 min

- Lakování alu kol dle dohody a způsobu lakování


Více o službách které nabízíme se dozvíte ZDE.                                                                                                             

                   Něco málo z naší práce