ALU KOLA JAPAN RACING

Jsme oficiálním partnerem a distributerm značky JAPAN RACING. Nabízíme aktuální modely této značky, kompletní servis - opravy, prodej příslušenství a typové listy včetně české homologace pro zápis do technického průkazu. Alu kola JAPAN RACING jsou nyní velmi žádanou značkou alu kol díky svému designu, kvalitě a příznivé ceně po celé Evropě.

JAPAN RACING - alu kola s typovým listem

Hitem posledních let v prodeji alu kol jsou alu kola Japan Racing. Velice moderní design a skvělá cena to jsou hlavní přednosti této značky. Vzhledem k vysoké poptávce po celé EU byla alu kola JAPAN RACING dodatečně certifikována zkušebnou TUV , která potvrzuje kvalitu a kompabiitu pro použítí pro jednotlivé značky automobilů.  Na základě schválení MDČR vystavujeme typové listy, nebo prohlášení autorizovaného dovozce včetně české homologoce pro zápis alu kol do technického průkazu. Typový list si můžete objednaz ZDE.

Alu kola JAPAN RACING

Chcete si koupit alu kola Japan Racing ? Napište nám, uděláme Vám nejlepší cenu. Dodáme Vám alu kola včetně typového listu a české homologace pro zápis do technického průkazu.