ROVNÁNÍ, SVAŘOVÁNÍ ALU KOL V KLADNĚ

Provádíme kompletní opravy a renovace alu kol pro osobní, užitkové a SUV vozy. Mechanicky poškozená alu kola rovnáme, zavařujeme, leštíme a lakujeme. Lakování alu kol provádíme mokrou cestou - tedy lakování do původní barvy, což je vhodné pro originální alu kola, kde pořizovací cena nového disku je značně vysoká. Díky této technologii dokážeme lakovat originální barvou a výsledek je 100% jako původní barva. Levnější variantou je lakování práškovou barvou, spectrum barev je dané. Tato technologie je vhodná při kompletní změně barvy alu kol, nebo repasi starších alu kol. Rovnání alu kol provádíme maximálně do 24h což je značná výhoda pro naše obchodní partnery, kteří tak mohou ve velmi krátkém termínu dodat opravené alu kolo svým zákazníkům.

Rovnání a opravy alu kol v Kladně do 24h

Provádíme kompletní opravy a renovace alu kol pro osobní, užitkové a SUV vozy. Mechanicky poškozená alu kola rovnáme, zavařujeme, leštíme a lakujeme. Lakování alu kol provádíme mokrou cestou - tedy lakování do původní barvy, což je vhodné pro originální alu kola, kde pořizovací cena nového disku je značně vysoká. Díky této technologii dokážeme lakovat originální barvou a výsledek je 100% jako původní barva. Levnější variantou je lakování práškovou barvou, spectrum barev je dané. Tato technologie je vhodná při kompletní změně barvy alu kol, nebo repasi starších alu kol. Opravujeme i částečně mechanicky odřená alu kola, kde čelní plocha disku je leštěná - tam odřené místo vyleštíme a znovu zalakujeme.

  • rovnání alu kol všch velikostí do 24h
  • svařovánání alu kol do 60 min
  • lakování alu kol
  • leštění alu kol
  • leštění límců alu kol
  • opravy odřených alu kol v místě poškození

Nabízíme profi servis pro pneuservisy, autodílny, autosalony atd. Rovnání alu kol provádíme maximálně do 24h což je značná výhoda pro naše obchodní partnery, kteří tak mohou ve velmi krátkém termínu dodat opravené alu kolo svým zákazníkům. Pokud máte zájem o spolupráci kontaktujte nás 608 44 55 11.                           

Kontakt Po-Ne 08:00 - 20:00  Tel. 608 44 55 11. Pokud se ihned nedovoláte pošlete sms ve tvaru "oprava" . Obratem Vám zavoláme zpět.                                                                                

         GALERIE