Ordinace zubní hygieny Jany Vrbové WillowDent

WillowDent je ordinace zubní hygieny Jany Vrbové vzniklá v roce 2019 na Praze 5. Klademe důraz na precizní, ale zároveň velmi jemné ošetření.
Dentální hygiena by neměla bolet, ale musí být provedena důkladně. Snažíme se o to, aby se na zubní hygienu začali lidé těšit jako na relaxační zážitek. Výstupem je komplexně vyšetřený pacient informovaný o svém stavu v dutině ústní a důkladný individuální výběr dentálních pomůcek.

Chcete taky krásný a zdravý úsměv? Většina problémů v dutině ústní má původ v přítomnosti zubního plaku a zubního kamene. Následným komplikacím jako je zubní kaz, zánět dásní, zápach z úst nebo paradentóza lze předejít správnou ústní hygienou. Zubní lékaři zpravidla napravují následky špatné zubní hygieny. Ušetřete peníze i nepříjemné chvíle se zubařskou vrtačkou, buďte zodpovědní ke svým zubům a řešte včas příčiny, ne až následky. Navštivte ordinaci zubní hygieny WillowDent.

Dentální hygiena WillowDent nabízí

Vyšetření začíná prohlídkou stavu zubů, parodontu, dásní, ostatních měkkých tkání v dutině ústní a zhodnocením úrovně Vaší dentální hygieny. Na základě toho je stanoven plán léčby. Poté se přistoupí k odstranění zubního kamene a měkkých povlaků pomocí ultrazvuku a ručních nástrojů. Následuje odstranění pigmentací leštící pastou. Na závěr dostanete fluoridační pěnu posilující sklovinu.
Neméně důležitou součástí je výběr vhodných pomůcek přímo Vám na míru a nácvik správné techniky čištění. Vše si spolu vyzkoušíme a domů odcházíte zcela informováni s krásným úsměvem.

Vstupní prohlídka (50 - 80 minut)

Cílem vstupní prohlídky je kromě běžného ošetření individuální výběr dentálních pomůcek a nácvik správné techniky čištění (neplatí pouze v případě, že už jste pravidelně navštěvovali jinou ordinaci a úroveň Vaší dentální hygieny je velmi dobrá)

1450 Kč


Pravidelná návštěva Willowdent (40 - 60 minut)

Na pravidelné návštěvě udržíme Vaše zuby v kondici. Spočívá ve zhodnocení a korekci domácí dentální hygieny a běžného ošetření. Probíhá po 3 až 6 měsících.

1150 - 1250 Kč


Odstranění pigmentací (do 20 minut)

Slouží k odstranění pigmentových skvrn způsobených čajem, kávou, červeným vínem, kouřením apod. Lze provádět i bez kompletní dentální hygieny (pokud není potřeba). Cena se odvíjí dle rozsahu.

400 - 600 Kč


Konzervativní léčba parodontitidy (60 - 90 min)

Podle stavu Vašeho onemocnění stanovíme plán léčby, kde Vám sdělíme podrobnosti o časové a finanční náročnosti. Léčba spočívá v důkladném hloubkovém čištění parodontálních kapes pomocí ručních nástrojů. Někdy je nutná kooperace s parodontologem. Cena podle stupně onemocnění a počtu ošetřených zubů.

Kontakt

WillowDent - Jana Vrbová

janavrbova@willowdent.cz
Ostrovského 253/3
Praha 5

Budova Ženské domovy, 3. patro, dveře číslo 3000, vedle výtahu.


www.willowdent.cz


+420 602 267 637

janavrbova@willowdent.cz